3S Spółka Jawna A. Sobolewski, C. Surowiecki

Profesjonalna obsługa inwestycji budowlanych w zakresie okien i drzwi

Spółka 3S istnieje na rynku od 20 lat. Ten czas wykorzystaliśmy zdobywając cenne doświadczenie oraz miano firmy godnej zaufania. Nie byłoby to możliwe gdyby nie nasi dotychczasowi klienci. Wierzymy, że ta współpraca była satysfakcjonująca i udało nam się urzeczywistnić projekty, pomysły, marzenia.

3S to kreatywność, wiedza i pełen profesjonalizm.

Firma świadczy usługi:

- Produkcja i dostawa stolarki okiennej drewnianej, drewniano-aluminiowej.

- WYGŁUSZANIE OKIEN, WYCISZANIE OKIEN. Jeśli masz dość hałasu z ulicy, podwórka zapraszamy do skorzystania z usługi wygłuszania okien.

- Renowacja okien i drzwi. Profesjonalna renowacja stolarki przy użyciu najnowszych technik oraz produktów.

- przegląd okien (nasz serwisant przyjedzie i określi w jakim stanie jest stolarka, czy wymaga regulacji, naprawy, renowacji itp.)

- naprawa okien

- Wymiana uszczelek, zawiasów, okuć.

- Wymiana\montaż szyn deszczowych oraz okapników na skrzydło

- sprzedaż, dostawa oraz montaż szyb, pakietów szybowych

- Wymiana szyb, wymiana pakietów szybowych

- Wymiana silikonu

- Wymiana stolarki na nową

- Serwis okien oraz drzwi (gwarancyjny i pogwarancyjny)

- Doradztwo w zakresie okien i drzwi

- Sprzedaż i montaż folii okiennych (antywłamaniowych, przeciwsłonecznych i innych).

- Sprzedaż detaliczna oraz montaż akcesoriów do okien i drzwi

- W ofercie posiadamy klamki uznanych na całym świecie firm HOPPE oraz FSB!

Kliknij w logo aby obejrzeć katalog.

 

Dlaczego okna drewniane?

Drewno jest surowcem ekologicznym, materiałem naturalnym i estetycznym. Różnorodność gatunków drewna oraz kolorów spełni każde życzenie w projektowaniu budynku. Okna drewniane dają doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną.

Szprosy

Szpros jest elementem ozdobnym okna, nawiązuje do stylu architektury zarówno dawnej jak i nowoczesnej.

SZPROS NAKLEJANY - element drewniany, naklejany na szybę zewnętrzną oraz wewnętrzną imitujący podział danego skrzydła na kilka pól.

SZPROS WIEDEŃSKI - element drewniany, naklejany na szybę zewnętrzną oraz wewnętrzną, pomiędzy elementami drewnianymi - we wnętrzu szyby - znajduje się aluminiowa ramka jeszcze bardziej imitująca podział skrzydła na kilka pól.

SZPROS KONSTRUKCYJNY - element drewniany dzielący wypełnienie skrzydła np. szybę, płycinę na dwie lub więcej części.

SZPROS WEWNĄTRZSZYBOWY - element plastikowy lub aluminiowy na stałe zamocowany w zespoleniu szyb.

Ciepła ramka (thermix, swisspacer)

Bardzo ważnym elementem szyb zespolonych jest dystansowa ramka międzyszybowa łącząca szybę zewnętrzną z wewnętrzną. "Ciepła ramka" to nie tylko estetyczny element między szybami ale przede wszystkim korzyści użytkowe oraz podwyższona termoizolacyjność.

 Renowacja

Renowacja stolarki jest zabiegiem niezwykle precyzyjnym i wymaga sporo wiedzy oraz doświadczenia, którym chętnie się z Państwem podzielimy.

Nie zawsze renowacja wymaga całkowitego zdzierania wszystkich warstw powłok lakierniczych. Przy delikatniejszych ubytkach wystarczy matowienie oraz ponowne nałożenie odpowiedniej warstwy. Jednakże nierzadko zdarza się, że okna wymagają odnowienia wszystkich powłok lakierniczych. W związku z tym stolarka w pierwszej kolejności poddawana jest szlifowaniu. Następnie nakładany jest podkład pełniący rolę impregnatu zabezpieczającego drewno przed wilgocią. Kolejnymi warstwami są międzywarstwa oraz lakier nawierzchniowy. Tylko zachowanie wymienionych etapów przy użyciu najlepszych lakierów gwarantuje pełen sukces i doskonały wygląd okien.

Do zakresu prac serwisowych, renowacyjnych należą również regulacje skrzydeł, wymiana uszczelek, niejednokrotnie także wymiana elementów okuć, przesmarowanie okuć odpowiednimi preparatami. Szczególnie w starszych oknach polecamy wymianę i montaż szyn deszczowych oraz okapników na skrzydło, których nowoczesne profile skutecznie odprowadzają wodę. Warto także przyjrzeć się jak położony jest silikon. W zakresie naszych usług także znajduje się wymiana silikonu na nowy.

Wieloletnia obecność na rynku oraz zaufanie jakim cieszy się nasza firma pozwalają nam na uzyskiwanie bardzo dobrych cen u producentów co wpływa na korzystne ceny naszych usług proponowanych Klientom.

  
Design by flankerds.com